Het sportnieuws van de Autosalon in Genève
Superleuk nieuws bij Abarth in de vorm van deze 124 Spider, speciaal aangepast voor de rallysport. Vanaf 2017 moet de auto gaan rijden in de R-GT-klasse, terwijl ook een merkencup wordt overwogen.
Bij Ferrari kreeg de FF een opvolger.
Aan supersportwagens geen gebrek in Genève, zoals hier bij McLaren.
De spectaculaire Koenigsegg Regera.
Na enkele jaren absentie is ook Spyker weer terug, geheel indachtig het bedrijfsmotto 'Nulli tenaci invia est via' ('Voor hen die volharden is geen weg onbegaanbaar'). Het nieuws is ditmaal de C8 Preliator, Victor Muller kondigde aan dat er al 15 bestellingen zijn. En hoorden we op de achtegrond iemand 'Le Mans' zeggen?
Superleggera kwam met een moderne interpretatie van de legendarische Alfa Romeo Discovolante.
Hyundai toont de i20 WRC, maar de naam van onze landgenoot Kevin Abbring ontbreekt op de achterste zijruit.
Nieuw bij BMW: de M2.
Tuner Alpina maakte een krachtige versie van de 7-serie.
AC Schnitzer mag uiteraard ook niet ontbreken.
En met dit toonbeeld van wansmaak van Mansory (al denken sommige potentiële klanten uit Rusland of het Midden-Oosten daar ongetwijfeld anders over) sluiten we onze impressie uit Genève af.