Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
24H Series

24H Series: De Nederlanders in Dubai



150115 Dubai Review GDL Mercedes
Luc en Max Braams en Duncan Huisman, GDL Racing-Mercedes-Benz SLS AMG GT3

Vader en zoon Luc en Max Braams en Duncan Huisman (GDL Racing-Mercedes-Benz SLS AMG GT3, startnr. 67, 13e algemeen, 5e klasse A6-Am) kwamen voor de tweede maal in Dubai met een vleugeldeur-Mercedes in actie. "Een kapotte V-snaar in de ochtend kostte tijd, anders hadden we ergens rond plaats vijf of zes algemeen en tweede in de klasse kunnen worden. Die Nissan (tweede in A6-Am; RdB) hadden we kunnen hebben", aldus Duncan Huisman, die in totaal zeven uur en 58 minuten in de auto zat en daarmee dichtbij de maximaal toegestane tijd van acht uur per rijder kwam. "Ik heb lekker gereden en daar gaat het om!"

150115 Dubai Review Divas
Liesette Braams, Sandra van der Sloot en Gaby Uljee, Racingdivas by Las Moras-BMW

Voor de Racingdiva's by Las Moras, Liesette Braams, Sandra van der Sloot en Gaby Uljee (Racingdivas by Las Moras-BMW M235i Cup, startnr. 76, 23e algemeen, 1e klasse CUP1) was de race in Dubai opnieuw een succes. Voor de derde maal op rij wonnen de dames hun klasse en scoorden daarmee een loepzuivere 'hattrick'. Dat ze daarbij in een veld van 89 gestarte auto's zo hoog in het algemeen klassement eindigden, mag ze zeker hoog worden aangerekend!

150115 Dubai Review Mission Possible
Mike Smit, Mission Possible-BMW M235i Cup

Ook in de BMW Cup-klasse kwam Mike Smit uit als één van de vier rijders van het team Mission Possible by Sorg Rennsport (BMW M235i Cup, startnr. 70, 49e algemeen, 5e klasse Cup1). De vier andersvalide coureurs leverden een prestatie van formaat door de race uit te rijden en het tempo in de klasse goed te kunnen bijhouden.

150115 Dubai Review Clio 217
Marcel, Francis en Christian Tjia, Modena Motorsport-Renault Clio

De Nederlands-Aziatische gebroeders Marcel, Francis en Christian Tjia (Modena Motorsports-Renault Clio, startnrs. 217 en 216, resp. 53e en 54e algemeen en 11e en 12e in klasse A2) reden met twee identieke Renaults Clio, die na 24 uren racen beide op 478 ronden kwamen en op slechts 22,766 seconden van elkaar eindigden.

150115 Dubai Review Clio 216
Marcel, Francis en Christian Tjia, Modena Motorsport-Renault Clio

Reacties
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet