Clio Cup: Sanders neemt revanche op Verschuur
Achter de drie koplopers viel halverwege de race een gaatje, naar het groepje dat werd aangevoerd door Marco Bikkers, die gevolgd werd door Hoevert Vos en Martin van den Brink. Hoevert Vos toonde zich de snelste van de club en toen hij Bikkers was gepasseerd, wist hij weg te rijden bij dit groepje en zocht hij de aansluiting bij zijn Verschuur-teamgenoot Buijs, die inmiddels de aansluiting met Sanders en Verschuur was verloren. Vos verschalkte zijn ervarener teamgenoot en eindigde uiteindelijk als derde.
Aan kop had Sanders nog steeds zijn tanden in de achterbumper van Verschuur zitten. Deze liet hij in de zevende ronde pas los, toen Sanders met een flitsende actie zijn Clio voorbij aan die van Verschuur wist te manouvreren. Verschuur kon niet parreren, waardoor Sanders kon uitlopen en na dertien ronden de geblokte vlag als eerste mocht aanschouwen.
Achter Sanders eindigde vier Verschuur-rijders: Mike Verschuur, Hoevert Vos, Tim Buijs en Paul Vahstal. Als zesde eindigde Marco Bikkers, voor junior Martin van den Brink. Beide rijders hadden echter al een straf van tien seconden aan hun broek hangen wegens een jump start. Enige seconden achter Van den Brink eindigde nog een close groepje. Frank Wilschut kwam als achtste over de meet, met nauwelijks twee tiende voorsprong op Martin de Kleijn. Nick Bleekemolen completeerde op een kleine seconde achterstand de top tien.
Uitslag Dunlop Sportmaxx Clio Cup
Dutch Power Pack, Circuit Zolder, zondag 20 augustus 2006
1. Bertus Sanders, 13 ronden
2. Mike Verschuur, op 3.233
3. Hoevert Vos, op 7.209 (Junior)
4. Tim Buijs, op 9.883
5. Paul Vahstal, op 10.852
6. Marco Bikkers, op 12.669 *
7. Martin van den Brink, op 14.045 (Junior)*
8. Frank Wilschut, op 20.249 (Junior)
9. Martin de Kleijn, op 20.423
10. Nick Bleekemolen, op 21.272 (Junior)
*10 seconden penalty nog niet meegerekend