Autosport.nl prijsvraag Porsche GT3 Cup Challenge Benelux
Prijsvraag: Win een VIP-arrangement voor de Porsche GT3 Cup Challenge Benelux tijdens de Zandvoort Masters.
Tijdens het weekend van de Zandvoort Masters rijden de Porsche-coureurs drie races in de Porsche GT3 Cup Challenge Benelux. De organisatie biedt de bezoekers van AUTOSPORT.NL twee VIP-arrangementen aan voor elk twee personen, t.w.v. € 250,00 per persoon.
Elk pakket geeft toegang tot de paddock, biedt de gehele dag hapjes en drankjes in de Porsche Paddock Club en direct contact met teams, rijders en technici. Per twee bezoekers is ook een parkeerkaart voorzien. Doe mee en wellicht ben jij op zondag 6 juli te gast in de Porsche Paddock Club.
Meedoen aan de prijsvraag is simpel: stuur een e-mail met je adresgegevens en het juiste antwoord op de vraag naar info@autosport.nl en wie weet win jij één van de twee VIP-arrangementen. De winnaars ontvangen persoonlijk bericht met alle benodigde info over de gewonnen prijs.
Wat was het verschil van de winnaars Xavier Maassen/Pierre Piron van de Porsche GT3 Cup Challenge Benelux Endurance race op Zandvoort op 9 juni 2014 ten opzichte van de als tweede geëindigde equipe Max van Splunteren/Mickey Bertram?
NB: Geef je antwoord met drie cijfers achter de komma.
Deze prijs is ter beschikking gesteld door www.gt3cupchallengebenelux.com