Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Acceleration 14

Acceleration: Acceleration en SuperCar Challenge samen over de grens

DANIELSSON-Friday

Ook in de MW-V6 Pickup Series werd weer stevige strijd geleverd om de snelste tijden. In beide sessies was het opnieuw de Zweed Alx Danielsson die zijn stempel drukte op de uitslagen, met beide keren een snelste tijd van net iets meer dan 2 minuten over de 4.638 meter lange 'Grand Prix Strecke' van de prachtige Nürburgring.


MURRAY-Friday

De Ier Eoin Murray was tweede in de eerste sessie (op 0,042 sec) en derde later op de dag, maar de Nederlandse deelnemers deden het ook niet slecht. Bas Schouten verraste vanochtend met een fraaie derde plaats en kwam ook vanmiddag goed mee op de 5e plek. En Pim van Riet was in de tweede sessie blij met zijn tweede tijd. Danny van Dongen (9e en 4e), Jack van der Ende (2 keer zesde), Jean-Paul van Dongen (10e en 11e), Priscilla Speelman (11e en 14e) en Leon Rijnbeek (13e en 15e) zorgden er voor dat Nederland aardig mee doet in deze spectaculaire klasse, die met 15 auto's ook voor een mooi startveld zorgt.

KAJAIA-Friday

Zoals te verwachten na zijn dominantie in Portugal en Spanje was de Georgier David Kajaia bij de Legends voorin te vinden. Hij scoorde de snelste tijd in de eerste vrije training, maar de Brit James Holman verraste in de tweede sessie Kajaia door met 0,005 sec de snelste tijd voor zich op te eisen. Joris Schoten (6e en 7e) en Johan Kraan (7e en 8e) verdedigden de Nederlandse eer in het 10 auto's tellende veld.

Vrijdagavond vond er het Acceleration 80/90'er jaren muziekfestival plaats, gepresenteerd door David Hasselhoff, met live optredens van onder meer 2Unlimited, Rick Astley, Samantha Fox en de Vengaboys, terwijl zaterdagavond Acceleration Dance losbarst, met bekende DJ's als Otto Knows, Bingo Players, Alice DJ en Miss Nine.

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet