NASCAR: Flinke crash Truex, Harvick weinig geliefd na zege op Martinsville

Een enorm "autosportstadion" met teleurgestelde fans. Maar zij gedroegen zich beter
dan de fans van een andere sporttak.
Dale Earnhardt Jr: “Wij hadden de kans om hier de wedstrijd te winnen. Naarmate de avond vordert zal ik me hier steeds meer aan ergeren. Ik ga er waarschijnlijk een miljoen keer over denken hoe ik wel had kunnen winnen. Maar hoogst waarschijnlijk hou ik er een goede motivatie aan over. Voor de volgende wedstrijd heeft het momentum en zelfvertrouwen gegeven. Maar eigenlijk moet ik dankbaar zijn voor de kans die ik kreeg van het team waar ik nu voor rijd. Steve Latarte is een goede crewchief. Hij gaat zeker voor meer kansen zorgen. Maar het moet voor Earnhardt Jr. al genoegdoening gegeven hebben dat hij in het puntenklassement momenteel de 8e plek bezet.
Na Earnhardt Jr. was eigenlijk Kyle Busch de grootste verliezer. Kyle Busch: “Ik had de beste auto op de baan, maar op de één of andere manier slaag ik er nooit in om snelheid te vinden.”
Enorme klap
De wedstrijd op Martinsville moest voor ruim 25 minuten met Code Rood onderbroken worden omdat het gas bij de Toyota van Martin Truex Jr. bleef hangen.
Hij ramde collega merkgenoot Kasey Kahne, maar torpedeerde tevens de Safer Wall waardoor de wedstrijdleiding moest ingrijpen.
Uitslag:
1. Kevin Harvick Chevrolet 500 ronden
2. Dale Earnhardt Jr. Chevrolet 500 ronden
3. Kyle Busch Toyota 500 ronden
4. Juan Pablo Montoya Chevrolet 500 ronden
5. Jeff Gordon Chevrolet 500 ronden
6. Matt Kenseth Ford 500 ronden
7. Jamie McMurray Chevrolet 500 ronden
8. David Ragan Ford 500 ronden
9. Clint Bowyer Chevrolet 500 ronden
10.Mark Martin Chevrolet 500 ronden