Racing shows: Jubilerende Porsche 911 centraal tijdens Antwerp Classic Salon
De Kremer-Porsche 911 RSR K3 in de beroemde 'Jägermeister'-kleuren
Zoals bij waarschijnlijk alle oldtimer- en klassiekerevenementen die we dit jaar nog gaan bezoeken, staat ook tijdens de 36e Antwerp Classic Salon, die dit weekeinde plaatsvindt in de Antwerp Expo (het voormalige Bouwcentrum) in de Sinjorenstad, de Porsche 911 centraal. Geen wonder, want dit model viert dit jaar het 50-jarig bestaan. Diverse 911-derivaten staan in Antwerpen tentoongesteld, nog tot morgenavond. Hier een beknopt overzicht van de competitie-Porsches en enkele andere interessante auto's die we er tegenkwamen.
Tekst: René de Boer
Foto's: Rebocar Automotive Productions
Een ander bekend kleurenschema van de Keulse Kremer-renstal: het groen van Vaillant, waarmee ondermeer Bob Wollek tal van successen behaalde. Hier de 911 K2 uit 1977.
Niet weg te denken in de Belgische autosport: Bastos als sponsor, hier van een rally-911 SC/RS Groep B uit 1984, ooit bestuurd door Patrick Snijers,
Carrera RSR 3.0 Groep 4 uit 1975.
Carrera RSR 3.0 uit 1975.
Mooi gerestaureerde Nederlandse 911 R met zelfs de Fuchs-wielen in kleur.