Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Dutch GT4

Dutch GT: Mustang GT4 klaar voor HDI-Gerling Dutch GT Championship

mustang_gt4_racing_team_holland

Tachyon Motorsport heeft in samenwerking met Racing Team Holland een nieuwe kit ontwikkeld voor de Mustang GT4. De kit bestaat voornamelijk uit aerodynamische aanpassingen. In de bekende werkplaats te Soest is deze racer onderhouden en geprepareerd door teammanager Maarten Buitenhuis en zijn monteurs. De Mustang is klaar om deel te nemen aan het HDI-Gerling Dutch GT Championship.

Tekst en foto: PR

De GT4 bolide is afgelopen week uitvoerig getest en op oude banden kwam de auto al zeer snel aan de kwalificatietijden van de Mustang uit 2010. Aangezien het Dutch GT Championship vanaf 2013 terug zal gaan naar de tijden van 2010 is de vernieuwde Mustang FR500C GT4 dus nu al 'ready to go'.

Zelfs de Stig was zeer enthousiast over de vernieuwde Mustang GT4, hoewel je dat nooit aan hem zou kunnen zien:

Klik hier om de film te bekijken.

Er zijn 3 Mustangs beschikbaar die klaar zijn voor het HDI-Gerling Dutch GT Championship 2013. De kit is ook los verkrijgbaar om een Mustang zelf op te bouwen tot GT4 auto. Tachyon verkoopt de kits en kan tevens de Mustangs runnen in het kampioenschap.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet