Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Formula Ford

Formule Ford: Vive la France en Romano de Ruit (lang)



Geen risico
Florie berustte in zijn vijfde plaats. “Ik ben zonder risico’s naar voren gereden. De nieuwe baan van Assen geeft weinig mogelijkheden om in te halen. Met het baanrecord ben ik heel blij, want dat staat toch maar mooi in de boeken. Het bewijst ook dat mijn reservemotor gewoon goed is. Ik reed er in 2002 al mee tegen Jaap van Lagen en had hem vorig jaar bijna aan Perret verkocht.”

First
Catsburg was ondanks zijn fraaie tweede plaats niet geheel tevreden. “Ik had een slechte start omdat de auto naar voren begon te rollen. De rondetijden waren daarna goed maar toen ik naar Romano toe wilde rijden, begon net als met Pasen de motor een beetje in te houden.”

 Bord_de_ruit

De Ruit was natuurlijk dolgelukkig met zijn tweede plaats en tweede zege van het weekend. “Dit geeft een supergevoel. Ik heb eigenlijk geen fouten gemaakt en geen overbodige risico’s genomen.

 de_ruit_1

De auto werd halverwege de race steeds beter en ik kon daardoor naar Perret toe kruipen.” Tot slot Van Dongen die tot zijn verrassing op de derde plaats van het First Division-podium terecht kwam. “Na gisteren had ik hier niet echt rekening mee gehouden. Ik heb eigenlijk geen enkel risico genomen en het nodige geluk gehad dat er een aantal man wegviel. Maar ja dat geluk moet je af en toe hebben, gisteren hadden zij het geluk dat ik wegviel.”

De volgende twee wedstrijden in de Van Uitert Formule Ford worden verreden in het Pinksterweekend van 3 tot en met 5 juni op Circuit Park Zandvoort.

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet