Racing Shows: Pole position voor 44e Essen Motor Show?

De ADAC GT3 Masters kampioen. De BMW Alpina B6 GT3 welke onder vlag van
Engstler Motorsport werd ingeschreven.
Motorsport Markt
In het concept van de Essen Motor Show heeft men tevens de Motorsport Markt geïntegreerd. Er was een aantal vierkante meters expositieruimte gereserveerd voor teams en rijders, die hun bolides te koop aanbieden. Vrijwel alle kampioenschappen hadden hun kalenders al voor de Essen Motor Show gepubliceerd.

Voor relatief weinig te koop een fraaie March 733!
De ADAC publiceerde afgelopen week een voorlopige deelnemerslijst voor de GT-Masters. Evenals uit de FIA GT3 zou er van diverse teams voor het seizoen 2012 heel veel belangstelling zijn voor de Blancpain
Endurance Series.

In 2013 komt er in Nederland een nieuwe Cobra Cup.
Hammink Performance kondigde aan dat er in 2012 uitgebreid gewerkt gaat worden aan een nieuwe Cup in Nederland, een Cup gebaseerd op de Ford Cobra. De bedoeling is om deze bolide in 2013 definitief op de markt te positioneren. De Cobra Cup gaat in eerste instantie onder vlag van Danny van Dongen events rijden. In Amerika is deze klasse, die onder auspiciën van NASA verreden wordt inmiddels een groot succes.

Een redelijke nieuwe Formule Abarth is eveneens op de Motorsport Markt te
koop.