Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Clio Cup

Clio Cup: Max Braams wint race één na spectaculaire ontknoping


keijzers_start_1_5655

Bij de start maken de Olympia Cup-rijders op de eerste rij geen fout waardoor Keyzers de kop pakt gevolgd door Steenmetz. Hoewel er de nodige bewegingen in het veld zijn komen alle 23 Clio’s ongeschonden de eerste bochten door. Steenmetz dringt echter wel meteen aan bij de leidende Keyzers terwijl daarachter Morien Verschuur is gepasseerd. Op plaats vijf Braams terwijl Bleekemolen ten koste van Van der Sloot een plaatsje heeft gewonnen.

steenmetz_keijzers_1149

Na de tweede doorkomst remt Steenmetz Keyzers voor de Tarzanbocht uit en neemt de kop met daarachter een grote strijdende groep die elkaar het leven zuur maakt. Terwijl Steenmetz een gaatje weet te slaan richting Keyzers wordt de nummer twee belaagd door Morien, Verschuur, Braams, Bleekemolen en Van der Sloot. Problemen zijn er voor Dekker die terugvalt met een defect aan een achterwiel en de pits moet opzoeken. Melvin de Groot rukt daarmee op naar plaats acht gevolgd door Niels Langeveld en de rest van het veld waarbij de onderlinge verschillen opvallend klein zijn.

keijzers_1287

Met snelle rondetijden vergroot Steenmetz zijn voorsprong terwijl Keyzers zijn tweede plaats vrij gemakkelijk weet vast te houden omdat Morien onder druk komt te staan van de groep Verschuur, Braams, Bleekemolen en Van der Sloot. Op een kleine drie seconden volgt de strijdende groep De Groot, Langeveld, Van den Berg en Rene Steenmetz.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet