Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
V8 Supercars

V8 Supercars: Kelly Racing contracteert TWR-coureur David Reynolds

Het Kelly Racing Team heeft voor 2011 oud TWR-coureur David Reynolds gecontracteerd. In 2009 werkte Reynolds een volledig V8 Supercarseizoen af. Dit jaar kwam Reynolds slechts in de Endurance-wedstrijden op Phillip Island en Bathurst voor TWR uit.

Tekst Willem J. Staat
Foto’s: BAM

kr_stratco_00300-hi
David Reynold(links) zag dit jaar op Bathurst een derde plek in rook opgaan. In 2011 werkt
hij een volledig seizoen bij Kelly Racing af. Met steun van het Volleybal Team"The Thunderbirds"
wil je wel gas geven toch?

TWR-coureur Reynolds naar Kelly Racing
Rick Kelly van Kelly Racing: “Voor ons team is dit een belangrijke stap. Ons team maakte in 2009 haar debuut en wij gaan nu het derde jaar in. David Reynolds is een grote aanwinst voor ons team. Het is een enorme stap voorwaarts. Wij hadden een coureur nodig die de anderen kan pushen! Het was jammer dat hij in zijn eerste V8 Supercarjaar geen races wist te winnen, maar de resultaten aan het eind van 2009 reflecteerden zijn capaciteiten.” Reynolds zal in 2011 met chassis PE48 uitkomen. Deze Holden werd de afgelopen twee seizoenen door Rick Kelly bestuurd en eindigde afgelopen weekend als derde in de Telstra 500 in Sydney. Volgende week maakt Reynolds op Winton Raceway voor het eerst met het team kennis. Rick Kelly zal dan over een gloednieuw chassis KR-02 beschikken. David Reynolds won in 2004 het Australische Formule Ford kampioenschap en in 2007 de Australische Porsche Carrera Cup.

tricci16e13fri-hi
De Kelly Racing Holden Commodore

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet