Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
V-Max

DSC: Dutch Supercars racen naar de Nürburgring


100403_race2_ssi-s4

Ook de Supersport I-divisie kende op Silverstone uitermate spannende wedstrijden. Veel deelnemers in deze divisie hebben gekozen voor de Porsche 997 GT3, een uitermate sterke auto. Jaap van Lagen en Wolf Nathan, Henk Thuis, Rob en Charlie Frijns en Michael Donovan streden op Silverstone voor de ereplaatsen. Op de Nürburgring krijgen zij bovendien concurrentie van de titelverdediger Nol Köhler. Tevens is Jochen Habets weer van de partij, hij debuteert ook met een Porsche 997 GT3.

Maar is de Porsche dan het enige strijdwapen in de Supersport I-divisie? Nee, want de Porsches kunnen op veel weerstand stuiten van onder andere de Renault Méganes van Carworld Motorsport en de Aston Martin’s van DDG Motorsports. Ook Piet Versluis en Dennis Retera met hun opvallende KTM X-Bow en Milko Tas en Bob Herber met de Aquila CR1 mogen zeker tot de kanshebbers gerekend worden.

Bovendien zal er extra gelet gaan worden op de deelnemers met de Ford Mondeo MW V6 uit de BRL. Zij zijn nieuw in de DSC en staan garant voor veel spektakel op de baan. Gaan zij ook meestrijden voor het podium? Het zal komend weekend allemaal blijken.

Het AvD raceweekend op de Nürburgring is een waar genot voor de echte GT-liefhebber. Het programma is namelijk bomvol met naast de Dutch Supercar Challenge onder andere ook het prestigieuze Spaanse GT Open, de Duitse AvD 100 Meilen Rennen en het DMV Touring Car Championship. Een weekendkaart kost slechts € 15,- per persoon. Bovendien is de toegang voor kinderen onder de 18 jaar gratis. Meer informatie is te vinden op www.avd-raceweekend.de.

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet