ADS: IRL: Groeten uit Indianapolis 1

Al op het vliegveld van Indianapolis worden bezoekers geconfronteerd met de racetraditie in de vorm van een oude wedstrijdauto.

En één van de restaurants op het vliegveld heet "500 Grill", met direct ernaast de "Brickyard"-souvenirshop.

Ook in de binnenstad tref je soms zomaar ergens een showcar midden op straat aan, met daarnaast een Ferrari die moeilijk probeert in te parkeren.

Ook de Budweiser-reclame is in racestijl.

Een niet te missen klassieker in Indianapolis is St. Elmo Steak House, dat in alle restaurant-ranglijsten van Amerika voorkomt.

Het restaurant werd opgericht in 1902 en het pand valt officieel onder de monumentenzorg, zoals een plaquette bij de ingang aangeeft.

Aan de wanden overal foto's van bekende mensen die hier waren, natuurlijk veel coureurs, maar ook acteurs en basketballers, al hebben we Rik Smits in de gauwigheid niet kunnen vinden.

Arie Luyendijk vonden we wel:
