Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Benelux Racing League

ELF BRL-V6: Tweede pole voor Molenaar. Uljee snelste bij BRL Light

 Molenaar

Donald Molenaar heeft voor de tweede keer op rij de pole-position getraind. Klassementsaanvoerder Jeroen Bleekemolen, die dit weekend kampioen kan worden, kwam een kleine twee tiende tekort voor de pole. Achter Bleekemolen staat Molenaars teamgenoot Sandor van Es als derde.

Tekst: Daan Jeuken, fotografie: Tim Bohme

Opvallend is de vierde plaats van Sebastiaan Visser. Visser was er een paar races tussenuit, maar maakte vandaag een indrukwekkende comeback. Ook terug-van-weggeweest is Jurgen van der Goorbergh, die de tiende tijd trainde.

Bij de BRL Lights is het Gaby Uljee die morgen vanaf de pole mag vertrekken. Uljee naast haar echter haar grootste concurrent Marijn van Kalmthout staan, die pas op het eind van de training zijn weg naar voren vond. In de ochtendtraining bewees Francesco Pastorelli dat de BRL Lights zich in de regen kunnen meten aan de V6’en. Pastorelli was in de vrije training de snelste van het hele veld. In de kwalificatie eindigde hij als derde Light-coureur.

Kwalificatietraining ELF Benelux Racing League,
Trophy of the Dunes, Circuit Park Zandvoort, zaterdag 17 september 2005
Kwalificatie BRL-V6
1. Donald Molenaar, 1:50.859
2. Jeroen Bleekemolen, op 0.187
3. Sandor van Es, op 0.292
4. Sebastian Visser, op 0.344
5. Donny Crevels, op 0.822
6. Niels Bouwhuis, op 1.702
7. Peter Gerhards, op 1.704
8. Jacky van der Ende, op 1.799
9. Patrick Borst, op 1.989
10. Jurgen van der Goorbergh, op 1.998

Kwalificatie BRL Light
1. Gaby Uljee, 1.55.674
2. Marijn van Kalmthout, op 0.237
3. Francesco Pastorelli, op 0.737
4. Leo Kemmer, op 1.636
5. Peter Furth, op 1.965
6. Joop Claessens, op 2.155
7. André van den Broek, op 3.757
8. Loyd Tjon, op 4.546
9. Ron Wansink, op 6.968
10. Dirk-Jan Vink, op 9.658
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet