Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
DTM

DTM: Opel-protest afgewezen

Opel heeft zonder succes geprotesteerd tegen de actie in de pitstraat van Mercedes-coureur Gary Paffett. De Engelsman werd door zijn team weggestuurd na zijn tweede pitstop, juist op het moment dat Opel-rijder Marcel Fässler in de snelle baan passeerde. De twee verlieten de pitstraat zij aan zij, waarna Paffett uiteindelijk als eerste bocht één indook. 

Door Ralf Dennissen, fotografie Boudewijn Pieters 

Volgens de sportcommissarissen zou Paffett geen voordeel hebben verkregen uit de manier waarop hij de pitstraat verliet. Het protest van de Rüsselsheimers werd dan ook afgewezen. Vooral de argumentatie wekt natuurlijk enige verwondering, aangezien Paffett door zijn positie aan de binnenkant ook als eerste de rechterbocht aan het einde van het rechte stuk kon induiken.

 

Hier verlaat Christijan Albers het Mercedes-team, later zou Gary Paffett na een stop naast Opel-rijder Marcel Fässler opduiken.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet