Dragracing: Eliminatieladders op Pomona in één kwalificatieronde beslist

Greg Anderson legt uit waarom het team zo snel is
In de Pro Stock klasse voeren de teamgenoten Greg Anderson en Jason Line de ranglijst aan. Anderson profiteerde van de koele omstandigheden door met een tijd van 6,588 seconden als eerste Pro Stocker in Pomona onder de 6,6 seconden te duiken. De derde plaats wordt ingenomen door Allen Johnson, de man die in het voorseizoen al zijn snelheid toonde. Regerend kampioen Jeg Coughlin start morgen vanaf plek zes.

Jason Line, goed voor plaats twee
De derde Europeaan in Pomona, Leif Andreasson komt niet meer in actie. Door de problemen met het weer kregen de Top Alcohol Funny Cars geen tweede kwalificatieronde. Met zijn mislukte eerste run stond de Zweed dus buiten de eliminaties.
Voor zondag wordt beter weer voorspeld (al blijft de kans op een bui bestaan) waardoor de eliminaties volgens plan kunnen worden afgewerkt. Te allen tijde gaan de pro-klassen voor, aangevuld met de Top Alcohol klassen. Of de andere sportmanklassen nog aan rijden toekomen is de vraag.

Je hoefde geen meteoroloog te zijn om te voorspellen dat regen ook op zaterdag een voortijdig einde aan de kwalificaties zou maken