Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Algemeen

Dragracing: Snelle tijden op eerste dag in Tierp



si_alund
Jimmy Alund

In de klasse Pro Stock heeft Jimmy Alund de problemen van de Main Event duidelijk opgelost want op vrijdag zette de Zweed met zijn nieuwe Camaro al een tijd van 6,709 seconden op de klokken. Op twee staat hier Thomas Lindström.

si_gullqvist
Michael Gullqvist

In de klasse Pro Modified was Michael Gullqvist met zijn 5,949 seconden een klasse apart en ook deze tijd heeft nog een back up nodig om tot Europees record te kunnen promoveren. Urban Johansson en Fredrik Fagerström bleven met allebei een 6,04 seconden nog het dichtst bij de regerend kampioen in de buurt.

si_meihuizen
Marc Meihuizen

Marc Meihuizen zette in zijn tweede run een tijd van 6,19 seconden op de klokken, maar is morgen zeker tot meer in staat.

si_joosten
Robert Joosten

Robert Joosten lijkt zijn grootste problemen te hebben opgelost. Vooral de tweede run zag er uitstekend uit en zijn 6,33 seconden is momenteel goed voor plaats veertien.

si_vegter
David Vegter

David Vegter had in beide runs last van tyreshake en moet met zijn tijd van 6,75 seconden in het veld van 26 auto’s voorlopig genoegen nemen met plaats twintig.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet