Algemeen Nieuwsoverzicht van 2025
-
Race Winning Brands Europe en Vegter Pro Mod Racing verlengen samenwerking
|
Race Winning Brands Europe is ook voor de komende twee seizoenen partner van Vegter Pro Mod Racing. De samenwerking tussen de in Nieuw-Vennep gevestigde marktleider op het gebied van performance parts voor auto’s en motoren en het toonaangevende team in. ..
Lees verder
-
Jong talent promoveert naar Top Methanol klasse
|
De Top Methanol klasse van het FIA Europees Kampioenschap Drag Racing mag dit seizoen twee nieuwe jonge talenten verwelkomen. Op initiatief van Tony Bryntesson en Jonny Lagg ziet namelijk A-Fuel Junior Team Sweden het levenslicht en brengt met de 21-jarig. ..
Lees verder
-
Liam Jones en Alex Hope herenigd in “Fuelled by Bro Joe”
|
Liam Jones en Alex Hope komen in 2025 opnieuw als team op de baan, dit keer onder de naam “Fuelled by Bro Joe”. Jones zal uitkomen in de Top Fuel klasse van het FIA Europees Kampioenschap Drag Racing, terwijl Hope een Pro Stock motor zal besturen in h. ..
Lees verder
- Eerder
-
17-01-2025Ida Zetterström ook dit seizoen in NHRA-titelstrijd