Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
RETRO

Retro: Groeten uit de Brexitzone


11

Naast de quotes hangen er nu ook veel oude foto's en raceposters rond de paddocks.

12

Regen geeft je vleugels!

14

Een uitdager en een race... "Mijn F-type is sneller dan die I-Pace", sprak de berijder van de nieuwste sportwagen uit de Jaguar-stal. Zowel de elektrische I-Pace als de F-type heeft 475 pk, dus dat kan interessant worden!

15

Het werd een sprint over 250 meter, gewonnen door de vertegenwoordiger van de oude klasse. Dat lag niet aan de I-Pace maar aan zijn jockey die toen de startlichten uitgingen aan zijn bijrijder vroeg: "En nu?". De schreeuw "RACEN!" moeten ze in IJmuiden hebben kunnen horen.

britishracefestival2019-19

De Jaguar-rijders van de 'oude klasse' hebben in ieder geval lef en gevoel voor humor.

16

Wat een heerlijk zicht in de binnenspiegel.

17

Behalve prachtig om te zien ging deze Bentley ook als de wind.

18

Spoils of victory bij de Mini's.

20

Monteursfiets. Alles wat je nodig hebt op een Caterham aan de gang te houden. Ducttape, tie-wraps en een tasje met een hamer.

20a

In een weekend vol mooie auto's hoort ook een verkiezing van de mooiste auto. Drie verschillende klasses en drie winnaars.

britishracefestival2019-12

Big versus small.

britishracefestival2019-15

Wat is de volgende halte?

Reacties
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet