Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Historic Grand Prix Zandvoort

Retro: Groeten vanaf de Historic Grand Prix 2015


hgp2015-fri-75

Broodjeszaak Van Maarschalkerwaart werkte intussen op volle toeren...

hgp2015-sat-29

... terwijl Jasper koffie zet in de Tazman-truck.

hgp2015-fri-76

Opnieuw een prijs voor creatiefst vormgegeven startnummer voor Michiel Smits.

hgp2015-fri-64

Al had hij straffe concurrentie.

hgp2015-fri-57

Weer een superopstelling bij DHG: Van der Garde en Coronel op de vleugels, Hugenholtz en Hart hoefden de voorzetten alleen maar in te tikken.

hgp2015-fri-78

Van der Garde zat er meteen bovenop in de kwalificatie. Onmiddellijk dook hij twee seconden onder de rest ...

hgp2015-fri-107

... waardoor Cobra-specialist Gary Spencer het niet kon nalaten om David Hart wat duidelijk te maken: "2 seconden! Da's gewoon een andere race! Je kunt wel naar huis nu!" Teammanager Freddy Rijshouwer kijkt in het midden bedenkelijk toe.

hgp2015-fri-79

Giedo zelf was best tevreden. "Ja, mijn snelste tijd kwam meteen in de tweede ronde. Daarna had ik steeds verkeer. Er had nog wel een seconde af gekund."

hgp2015-fri-103

"Jammer, want aan het eind dook Hadfield nog onder mijn tijd, maar ik denk dat wij sneller zijn in de race." En het schakelen? Houdt hij de bak deze keer heel? "Dat gaat helemaal goed nu!" antwoordde hij met twee duimen omhoog. "Daar ben ik nu helemaal aan gewend."

hgp2015-fri-104

Onderonsje tussen Frank Stippler en Rhea Sautter.

hgp2015-fri-111

Onderonsje tussen Roberto Moreno en Chris Dinnage, de teammanager van Classic Team Lotus.

Reacties
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet