Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
Groeten uit ...

Sportscars: Groeten uit Sebring 2018

IMG 0700
Een van de leukste races van het jaar.

Het is inmiddels alweer anderhalve week geleden, maar door allerlei drukte met drie klassiekerevenementen en andere zaken hadden we nog geen tijd om onze gebruikelijke impressie van de 12 Uur van Sebring samen te stellen. Hierbij alsnog, want uiteraard was er rondom het circuit weer genoeg te zien en het zou jammer zijn om al dat materiaal alleen maar ergens op een harde schijf te laten staan.

Tekst: René de Boer (Twitter: @renedeboer)
Foto's: Rebocar Automotive Productions

IMG 0681


Budget- en tijdtechnisch was het ditmaal het makkelijkst om via Miami te vliegen, en dat bood de gelegenheid om eens een bezoek te brengen aan de 'Swap Shop' in Fort Lauderdale, een soort commerciële vlooienmarkt waar het verhuren van verkoopruimte de eind vorig jaar overleden eigenaar Preston Henn bepaald geen windeieren heeft gelegd, want hij werd er multimiljonair van. Dat geld stak hij deels in een verzameling exotische sportwagens (met name Ferrari's), die in het complex is tentoongesteld. En hij onderhield er ook jarenlang een succesvol raceteam van.


IMG 0667

IMG 0666

Een van de Swap Shop Racing-auto's, de Porsche 935L 'Moby Dick', waarmee in 1983 de 24 Uur van Daytona gewonnen werd.

IMG 0668

IMG 0703

De Swap Shop is aardig voor een bezoek als je er toch bent, maar het is de omweg niet echt waard. En na een lange rit is het dan heerlijk om in Sebring aan te komen. Vertrouwd terrein.

Reacties
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet