Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet
BOSS GP

BOSS GP: Ascari Race Resort ontvangt de kampioenen


podium_gerstl_761

Dubbelop
Ingo Gerstl legde in de Open klasse beslag op plaats twee en viel dubbel in de prijzen omdat de Oostenrijker ook nog de titel voor zich opeiste in de BOSS GP Formula, de klasse voor Champcars, Indy Cars en GP2-bolides. Met zijn Dallara GP2 uit 2005 reed Gerstl uiterst constant en scoorde zo veel punten.

gerstl_blij_361

“Een super-seizoen. In het begin had ik nog wat problemen maar daarna werden de resultaten steeds beter en ben ik voortdurend in de topdrie of topvier geëindigd. Mijn GP2 is een stuk zwaarder dan de Formule 1-auto’s maar door constant te scoren lag opeens de tweede plaats in de Open klasse zelfs binnen mijn bereik.

gerstl_actie_0919

Mijn mooiste race was op de Red Bull Ring waar ik met mijn in de basis langzamere GP2 steeds contact met de twee leidende Formule 1-auto’s kon houden”, aldus de sympathieke Oostenrijker. Overigens reed Gerstl op Ascari zijn demoronden met het uit de Formule 1 bekende drag reduction system (de beweegbare achtervleugel) op zijn GP2. Volgend jaar wil Gerstl het liefst met een weer iets moderner en dus sneller wapen aan de start verschijnen.

kus_gerstl_846

Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet