Dragracing: Dubbelslag voor Allen Johnson in Denver

Winst voor Brown
In de Top Fuel klasse ging de winst naar Antron Brown. In de halve finale had de Don Schumacher Racing-rijder Steve Torrence het nakijken gegeven, maar omdat in de andere halve finale Brandon Bernstein Spencer Massey klopte, werd een volledige DSR-finale voorkomen. In de eindstrijd was Brown echter met 0,01 seconde Bernstein te snel af, waardoor de winst uiteindelijk toch bij Don Schumacher Racing terechtkwam.

Fast Jack
Nog kleiner was het verschil in de finale van de Funny Cars. Door winst in de halve finale op Ron Capps plaatste Courtney Force zich voor de tweede keer in haar debuutjaar voor de finale. Aan de andere kant van de eliminatieladder leek haar vader John Force met overwinningen op Tony en Cruz Pedregon ook op weg naar de eindstrijd. In de halve finale voorkwam Jack Beckman echter een vader-dochter Force-finale.

Vader en dochter Force
Bij de start van de finale reageerde Courtney Force vervolgens 0,003 seconde sneller op het verspringen van de lichten. Zij aan zij gingen Force en Beckman op de finish af, maar met 4,277 tegen 4,289 seconden liet Beckman een 0,012 seconde snellere tijd noteren en klopte daarmee Force met het minimale verschil van 0,009 seconde. Courtney Force zal dus nog even moeten wachten op haar eerste zege.