Diversen

US Carworld Racing start met 3 équipes in DSC

Met Pasen gaat US Carworld Racing op het Circuit Park Zandvoort van start met 3 équipes in het kampioenschap Dutch Supercar Challenge. Na in 2004 aan diverse wedstrijden in de Belcar en Dutch Supercar Challenge te hebben deelgenomen vormden de deelname aan de 24 uren van Francorchamps en de reis naar het GT festival in Bahrein het hoogtepunt.


 us_carworld


Teamchef Pieter Dubois concentreert zich nu volledig op de Dutch Supercar Challenge en neemt afscheid van de Zolder Touring Cup. “We willen met ons team een treetje hoger en de Dutch Supercar Challenge is een uitstekende serie met mogelijkheden voor deelname met GT’s en toerismewagens. Vanwege de differentiatie binnen ons team hebben we nu gekozen om dit seizoen met maar 3 équipes deel te nemen. Daardoor kunnen we ons richten op goede resultaten. Natuurlijk moeten we met onze Viper hoog kunnen scoren, zeker vanwege het feit dat in 2004 tijdens de manches voor de Dutch Supercar Challenge op Zolder en de Nürburgring de overwinning werd geboekt. De gebroeders Grouwels nemen deel met een identieke Viper, de racende broers hebben in 2004 zoveel progressie gemaakt dat ze ook in een hogere klasse willen strijden. Rob Frijns kiest om solo te rijden met de Porsche GT3 en debuteerde met deze auto in 2003. Zodoende is US Carworld Racing in 2005 op drie fronten actief in de Dutch Supercar Challenge. Ook denken we over deelname aan de etmaalraces in Zolder en Francorchamps. Tevens willen we weer uit op avontuur, dit jaar wordt het GT Festival weer ergens in een exotisch land verreden”. De Dodge Viper Competition staat begin maart ook op de Dunlop stand op de autosportbeurs Race&Rally in ’s-Hertogenbosch.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet