Diversen

Div: Alle Internationale Autosportkampioenen 2021



NASCAR Whelen Modified Tour
Justin Bonsignore (USA) Phoenix Communications Inc Chevrolet

ARCA Menards Series
Ty Gibbs (USA) JGR Racing Toyota Camry

ARCA Menards Series East
Sammy Smith (USA) JGR Racing Toyota Camry

ARCA Menards Series West
Jesse Love (USA) Bill McAnnally Racing Toyota Camry

V8 Oval Series
Ralph Verberkt (NL) Ford Fusion

ASCAR-Klasse
Jentsen Adriaenssens (NL) Chevrolet Camaro

V8 Thundercars Sweden
Dennis Strandberg (S) Pit Snake Garage Chevrolet

Stock Car Brasil
Gabriel Cassagrande (BR) A. Mattheis Vogel Motorsport Chevrolet Cruze

FIA WTCR
Yann Ehrlacher (F) Cyan Racing Lynk & Co 03 TCR

TCR Europe Touringcar Series
Mikel Azcona (ESP) Volcano Motorsport Cupra Leon Competiticion TCR
Teams: Sébastien Loeb Racing

TCR Germany
Lucas Engstler (D) Hyundai Team Engstler Motorsport Hyundai i30N TCR

Juniorcategorie
Nico Gruber (A) Hyundai Team Engster Motorsport Hyundai i30 N TCR
Trophy: Roland Hertner (D) Hyundai Team Engstler Motorsport Hyundai i30N TCR

TCR Asia Series
Jason Zhang (CHN) Shell Teamwork Lynk&Co Racing Lynk&Co 03 TCR
Teams Shell Teamwork Lynk&Co Racing

TCR China Touring Car Championship
Rodolfo Avila (Macau) MG 6-X Power TCR Team MG X-Power
Teams: MG X- Power

Deens TCR kampioenschap
Kasper H. Jensen (DK) Massive Motorsport Honda Civic Type R TCR (FK8)
Teams: LM Racing
Trophy: Michael Carlsen (DK) Carlsen Motorsport Peugeot 308 TCR

Junioren onder 23
Gustav Birch (DK) Brian Madsen Motorsport Peugeot 308 TCR

Italiaans TCR Kampioenschap
Antti Burri (SF) Target Competition Hyundai i30 N TCR

Teams
Target Competition

TCR Japan Touring Car Series
Zaterdag en zondag series:
Hirobon (J) Seat Cupra TCR
Teams: Birth Racing Project

NZ TCR Touring Championship
Chris van der Drift (NZ) Track Tec Racing Audi R3 LMS TCR

Scandinavisch Toerwagenkampioenschap
Robert Dahlgren (S) Cupra Dealer Team PWR Racing Cupra Leon Competiticion TCR

UAE TCR Championship
Alexandros Annivas (GR) Mouritsha Racing by Dragon Cupra Leon Competiticion TCR

Touring Car Trophy GB
Lewis Kent (GB) Essex&Kent Motorsport Hyundai i30 N TCR

Russische Toerwagenkampioenschappen
TCR: Kirill Ladygin (RUS) Lada Sport Rosneft Lada Vesta Sport TCR
TCR Teams Lada Sport Rosneft

Super Produktie
Vadim Antipov (RUS) Vadim Antipov Sofit Racing Team Subaru BRZ
Teams: Sofit Racing Team

Touring Light
Ivan Chubarov (RUS) Lada Sport Rosneft Lada Granta
Teams: Lada Sport Rosneft

S1600 Klasse
Egor Sanin (RUS) Innostage AG Team Kia Rio X-Line
Teams: Innostage AG Team

S1600 Junioren
Artem Antonov (Rus) Innostage AG Team Volkwagen Polo Sedan
Teams: Rumos Racing

TC Americas Series
Jacob Ruud (USA) Classic BMW BMW M2 Clubsport Racing
Teams: Classic BMW

TC Klasse
Eric Powell (USA) Skip Barber Racing School Honda Civic Type R TC
Teams: Auto Technic Racing

TCA Klasse
Caleb Bacon (USA) Forbush Performance Hyundai Veloster Turbo TCA
Teams:Forbush Performance

FFSA TC France
Steven Palette (F) VSF Sports Amplitude Automobile BMW M2 CS Competition

FFSA TCA
Julien Jacon Cano (F) Peugeot RCZ Racing Cup Runner For Ever
Teams: Runner For Ever

FFSA TCA 2
Enzo Carvalhido (F) Sport Auto Racing Renault Clio Cup IV
Teams: Sport Auto Racing

FFSA TCA Light
Viny Beltramelli (F)

ADAC Tourenwagen Junioren Cup
Florian Vietze (D) Georg Motorsport VW up1 GT1 Cup
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet