DTM: Groeten uit Misano 2019
Weer eens wat anders dan een roze Porsche 911.
Natuurlijk ook reclame voor de Superbikes.
De Hoffmann-groep, sponsor van de Audi van Jamie Green (die in Misano vanwege blindedarmontsteking ontbrak en werd vervangen door Pietro Fittipaldi) had net als eerder in Zoder behoorlijk wat gasten uitgenodigd, De oranje caps en rugzakken vielen goed op.
Ook BMW had een eigen presentatie in de paddock.
Enorme tribubes in Misano, maar die zitten alleen maar bij motorraces vol.
Dit schijnt er helaas ook bij te horen...
Deze truck-trailercombinatie met bijbehorende Fiat 500 van het Nederlandse team Van der Horst Motorsport zagen we zaterdagavond op het circuitterrein van Misano arriveren. Heeft Van der Horst ambities in de richting van de DTM, waar sinds dit jaar ook privéteams weer meer dan welkom zijn? We zouden het van harte toejuichen! De realiteit bleek echter dat het team deze week in Misano test met het oog op de komende wedstrijden de in Lamborghini Super Trofeo van eind deze maand, en vanwege het feit dat je op officiële feestdagen, zoals eerste en tweede Pinksterdag in veel landen niet met een vrachtauto mag rijden, arriveerde men dus op zaterdag al in Misano. Er zijn immers slechtere plekken om een paar dagen door te brengen.
Volgende bestemming: Le Mans. Dat gold voor deze coureurs, van links naar rechts Loïc Duval, Paul Di Resta, Mike Rockenfeller, Philipp Eng en Côme Lédogar, die vanuit Misano naar Le Mans reisden, en ook voor uw verslaggever.