Sportscars

Sportscars: Angelelli sluit Daytona tests als snelste af

De Italiaan Max Angelelli heeft afgelopen weekend de drie daagse tests met zijn Pontiac Riley als snelste afgesloten.

tekst Willem J. Staat

 Angelelli Dayt test 07

De Pontiac Riley van Angelelli, Taylor, Magnussen en Gordon is één van de grote favorieten voor de 24 Uren van Daytona eind deze maand. Foto: GrandAm

Angelelli sluit Daytona tests als snelste af
De Italiaan Max Angelelli sloot me teen tijd van 1.43.483 de Daytona tests met zijn Pontiac Riley sls snelste af. Angelelli deelt de Suntrust Pontiac Riley met de Deen Jan Magnussen en Wayne Taylor. "Het was een succesvol weekend voor ons team en we verlaten dit weekend vol verwachting voor de race. Al onze rijders hebben genoeg tijd in de auto door kunnen brengen en met Jeff Gordon hebben we een andere getalenteerde rijder in ons team. We hebben nog veel werk voor de boeg van alles wat we hier geleerd hebben. In de GT-klasse liet Dirk Werner met 1.52.016 in zijn GT3 Cup Porsche de snelste tijd noteren. Nicky Pastorelli die tijdens de zevende sessie voor VICI Racing in actie kwam liet de Porsche Fabcar een tijd van 1.49.036 noteren. In totaal namen 64 auto's aan de test deel.
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet