Diversen

Div: Alle Internationale Autosportkampioenen 2015

MG5D1230
De Belgian WRT Club Audi's verzamelden weer de nodige titels.

Blancpain
Blancpain GT Series
Robin Frijns(NL) Belgian Audi Club Team WRT Audi R8 LMS Ultra

Blancpain Endurance Series
Alex Buncombe(GB)/ Katsumassa Chiyo(J)/Wolfgang Reip(B) Nissan GT Academy Team RLN Nissan GT-R Nismo GT 3

Pro Teams
Belgian Audi Club Team WRT

PRO/Am Teams
AF Corse
AM Teams
AKKA SP(Ferrari 458 GT)

ProAm Cup
Dane Cameron(USA) Matt Griffin(IRL) AF Corse Ferrari F458 GT3

AM Cup
Ian Loggie(GB)/Julian Westwood(GB) Team Parker Racing Audi R8 LMS

Blancpain Sprint Series
Vincent Abril(F) Maximilian Buhk(D) Bentley Team HTP Bentley Continental GT 3

PRO Am Trophy
Aleksey Karaschev(RUS) GT Russian Team SLS AMG Mercedes GT 3

Teams
Russian Team

Silver Cup
Jules Szymkowiak(NL) Bentley Team HTP Bentley Continental GT 3

Teams
Bentley Team HTP

Japans Super GT Kampioenschap
GT500
Tsugio Matsuda(J) Ronnie Quintarelli(I) Nismo Nissan GT-R

Teams
Nismo

GT300
André Couto(Macau) Gainer Nissan GT-R GT 3

Teams
Gainer

Super Taikyu Series Japan
STX
Yukinuri Taniguchi(J)/Mineo Kyosuke(J)/Motoshima Yuwataru(J) Endless Advan BMW Z4 GT 3

ST2
Osawa Wanabu(J)/Toshihiro Yoshida(J)/Matsuda Koji(J)/Tetsuja Yamano(J) Towaintec Racing DAMD Motul ED Subaru WRX STI

ST3
Nagshima Masaki(J)/Tanaka Toru(J)/Tetsuya Tanaka(J) OKABEJDOJA Okabe Auto Dixcel Team Tetsuya Nissan Z34

ST4
Bamba Taku(J)/Naoki Hattori(J)/Hiranuma Takayuki(J)/Juici Wakisaka(J) Saitama Toyopet Green Brave Toyota TMG 86 GT

ST5
Ohno Takashihisa(J)/Umemoto Junichi(J)/Iri Hiroyuki(J)/ NG Kaki Charls(J)
BRP Racing Fit Honda

Supercar challenge
Super GT
Roger Grouwels(NL)/Kelvin Snoeks(NL) RaceArt Dodge Viper GT3-R

GTB
Patrick Lamster(B) Kris Cools(B)/Donald Molenaar(NL )Euroseal GM Motorsport Porsche 997 GT3

Supersport Divisie
Koen Bogaerts(NL)/M vd Aa(NL)/Pieter van Soelen(NL) European Staffing by JR Motorsport BMW M3 E90 WTCC

Sport Divisie
Wiebe Wijtzes(B) EMG Motorsport Renault Clio 3

Superlight 1
Luc de Cock(B)/Sam Dejonghe(B) Deldiche Racing Norma 20 FC

Superlight 2
Filip Declercq(B) Glasfolie.be Norma M20 F

Australian GT Championship
Christopher Mies(D) Jamec Pem Audi R8 LMS GT3 Ultra

Australian GT Trophy
Greg Taylor(AUS) Adina Appartments Audi R8 LMS GT3

Australian GT Sports
Richard Gartner(AUS) Porsche GT3 Cup

FFSA GT Tour
Raymond Narac(F)/Olivier Pernaut(F) Sebastien Dumez Matmut Porsche 911 GT3 R

Teams
AKKA SP Team Ferrari F458 GT 3

International GT Open
Alvaro Parente(P)/Miquel Ramos(P) Teo Martin Motorsport McLaren 650S GT3

GT3 AM
Claudio Sdanewitsch(D) AF Corse Ferrari 458 GT3

ProAm
James Abbott(GB)/Shahin Nouri(CH) Radical RXC V8

Cup Am
James Abbott(GB) Radical RXC V8

Teams
AF Corse

Italiaans GT Kampioenschap
GT3
Stefano Gattusso(I) Sc. Baldini 27 Network Ferrari 458 Italia

Merken
Ferrari

Teams
Audi Sport Italia

GT Cup
Luca Pastorelli(I) Kripton Motorsport Porsche 997 GT 3

Teams
Ebimotors

Brits GT Kampioenschap
Andrew Howard(GB)/Jonny Adam(GB) Beechdean AMR Aston Martin Racing Vantage GT3

GT3 Pro/AM
Andrew Howard(GB)/Jonny Adam(GB) Beechdean AMR Aston Martin Racing Vantage GT3

GT 3 Silver Cup
Ahmed Al Harty(Om) Oman Racing Team Aston Martin Vantage GT3

Brits GT3 Teams
Barwell Motorsport

Brits GT4 Kampioenschap
Jamie Chadwick(GB) Beechdean Aston Martin GT4 Challenge

Brits GT4 ProAm
Oz Yusuf(GB)/Gavan Kershaw(GB) Team Osborne Racing Ginetta G50

Brits GT4 Silver Cup
Ross Gunn(GB) Beechdean Aston Martin GT4 Challenge

Teams Brits GT4
Academy Motorsport

Blancpain Endurace Trophy
Andrew Howard(GB)Beechdean Aston Martin GT4 Challenge

ADAC GT Masters
Luca Ludwig(D) Sebastian Asch(D) Zakspeed Mercedes SLS AMG GT3

Teams
BMW Sports Team Schubert

Amateurs
Andreas Weisshaupt(D) C.Abt Racing Audi R8 LMS Ultra

FIA GT4 European Series
Marcel Nooren(NL)/Jelle Beelen(NL) Chevrolet Camaro GT4

Teams
V8 Racing

Amateurs
Daniel Uckermann(A) Zawotec Lotus Evora GT4

Italiaans Endurance Kampioenschap voor Toerwagens
Valentina Albanese(I) Seat Motorsport Italia Seat Leon Racer

First Division
Paolo Meloni(I) W&D Racing Team BMW M3 3.2 E46 SP

TCR Categorie
Valentina Albanese(I) Seat Motorsport Seat Leon

TCR Handicap
Valentina Albanese(I) Seat Motorsport

Tweede Divisie
Filippo Maria Zanin(I) Promotorsport BMW 320 E46 2.0L


Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet