DNRT

DNRT: Onbedreigde overwinning voor Bernhard ten Brinke en Jelle Beelen in Zandvoort 500

Uitslag race Zandvoort 500
Circuit Park Zandvoort, zaterdag 21 november 2015

podium I

1. Bernhard ten Brinke / Jelle Beelen, Equipe Verschuur, Renault RS01, (Divisie I), 117 ronden
2. Vadim Gitlin / Jeroen Bleekemolen, Team Bleekemolen 2, Porsche 991, (Divisie I), + 4 ronden
3. Leon Rijnbeek / Sam Taheri, Bas Koeten 1, Wolf GB08, (Divisie I), + 8 ronden

podium II

4. Eric vd Munckhof / Henry Zumbrink, Munckhof Racing, BMW Z4 GTR, (Divisie II), + 8 ronden
5. Rene Steenmetz / Michael Bleekemolen / Sebastiaan Bleekemolen, Team FMA/Bleekemolen, Seat Leon, (Divisie II), + 9 ronden
6. Dennis de Borst / Melvin de Groot, Febo Racing Team, Seat Leon, (Divisie II), + 9 ronden
7. Gideon Wijnschenk / Jan van Es, ALS mine, Porsche 997, (Divisie I), + 11 ronden
8. Dirk Schulz / Jan Marc Schulz, Team Bleekemolen 1, Porsche 996, (Divisie I), + 11 ronden

podium III

9. Mika Morien / Ronald Morien / Niels Langeveld, Team Morien, Renault Clio, (Divisie III), + 12 ronden
10.Michael Tischner / Matthias Tischner / Uli Becker / Peter Mamerow, Tischner Motorsport, BMW E46, (Divisie II), + 13 ronden
11.Gijs Bessem / Martin vd Berge, Bas Koeten 2, Seat Leon, (Divisie II), + 13 ronden
12. Markus Fischer / Ronja Assmann / Winfried Assmann, Team Flying Horse, Porsche 997, (Divisie I), + 14 ronden

podium IV

13. Henk Maassen / Robin Vogel, King Cap, VW Golf d, (Divisie IV), + 16 ronden
14. Max Aronov / Lef Fridman, bears4racing, BMW, (Divisie II), + 16 ronden
15. Bol / Van Voskuilen / Veltman, Veltman Racing, (Divisie III), + 17 ronden
16. Raimond van Steen / Hans Creemers, Creemers van Steen, BMW 325, (Divisie III), + 18 ronden
17. Nikki Terpstra / Douwe Terpstra, Versnellingsbakspecialist, BMW E36, (Divisie II), + 18 ronden
18. Guus de Koster / Frank Poll / Michael Uijtermerk, Duimen Maar, BMW 323, (Divisie III), + 19 ronden
19. Luc Braams / Frans Verschuur, Equipe Verschuur, BMW 123, (Divisie IV), + 19 ronden
20. Leon van Zuilekom / Ron Wijnakker / Peter Altevogt, Circuit Racing, BMW 123d, (Divisie IV), + 22 ronden
21. Jim Briody / Cees Lubbers, Cor Euser BMW, (Divisie IV), + 24 ronden
22. Carl Krieger / Thorsen, BMW 318 Compact, (Divisie III), + 28 ronden
23. Matthijs Bakker / Ard Keff, UPS 4 All, BMW, (Divisie IV), + 45 ronden
24. Liesette Braams / Duncan Huisman, Equipe Verschuur, BMW M3, (Divisie I), + 77 ronden
25. Rick van Geffen / Paul Meijer, Rhesus Racing, Radical SR3, (Divisie I), + 83 ronden
26. Marcel van Berlo / Bob Herber, Van Berlo/Herber, Porsche GT3, (Divisie I), + 104 ronden
Autosport.nl Hét autosport magazine op Internet